Tipy jak zhubnout

jak zhubnout
Tipy jak zhubnout. Je zima a zachvíli tady máme naše oblíbené roční období léto! Mnoha z nás řeší každodenně svou postavu. Každý den se díváme do zrdcadla na své nehezké partie a vzpomínáme na ty časy kdy jsme byli v létě fit. Přestaňme se pořád obkoukávat a začněme s naším tělem něco dělat. Děláme to také přece pro naše zdraví a to je hodně důležité. Nevíte jak máte zhubnout? Je důležité se stárat o určitý pořádek ve svém životním stylu.

Vetšina lidí si myslí, že když budou držet drastickou dietu, tak zhubne za krátkou chvíli několik kg! Ale to je přece pravý opak. Tělo při takové dietě si ukládá zásoby, při kterých bohužel přibereme a také nás to může zbytečně dostat do zdravotních problémů. Chcete být krásní a štíhlí? Najezte se! Chceme dosáhnout svého cíle a proto se budeme držet těch nejvhodnějších pravidel při hubnutí. Pojďme si ukázat, jaká ta pravidla jsou:

1) Motivace! Důležitá pro naši mysl. Vytahuje nás dál a dál k cíli. Motivace je našim motorem, který nás pořád vede k zlepšování svého zdraví a krásy.

2) Pijte 2-3 litry vody. Nejlépe čistou a neperlivou.

3) Jezte 5-6 krát denně po menších dávkách. Přidejte si více ovoce a zeleniny. Nejezte po 21 hodině.

4) Přidejte pohyb. Pokud se nechcete na veřejnosti ukazovat, existují tak na internetových stránkach videa, které můžete cvičit doma nebo v posilovně!

5) Foťte se. První fotku udělejme před cvičením a tu druhou cca po měsíci cvičení. Pokud budete mít krásné výsledky bude Vás to motivovat!

6) Nejdůležitější, žádný stres. Vše začínat pozvolna.

Další důležité rady:

Také si musíme dodat pár důležitých rad. Před cvičením nepijte moc vody, doplňujte tekutiny pomalu. Nejezte před cvičením a cvičte většinou ráno. Člověk má ráno nejvíc energie a proto do toho může zapojit všechno!

Přejeme hodně štěstí.